DOROST, ŽÁCI - mistrovské turnaje 2002
termín |
pořadatel |
turnaj |
|
5.5. - neděle |
Sportklub CEP |
trojice - 10 trojic |
|
12.5. - neděle |
Loko Veselí n/Luž. |
dvojice - 15 dvojic |
|
18.5. - sobota |
Dynamo Č. Budějovice |
dvojice + trojice (zároveň jednorázovky KP dorostu) |
|
19.5. - neděle |
Dynamo Č. Budějovice |
dvojice + trojice (zároveň jednorázovky KP žáci) |
|
26.5. - neděle |
Pospol Strakonice |
dvojice - 12 dvojic |
|
2.6. - neděle |
Lužnice Tábor |
trojice |
|
9.6. - neděle |
Dynamo Č. Budějovice |
dvojice - 16 dvojic |
|
16.6. - neděle |
Rapid J. Hradec |
trojice |
|
23.6. - neděle |
Sokol Suchdol n/Lužnicí |
trojice |
|
8.9. - neděle |
Dynamo Č. Budějovice |
dvojice |
Mistrovský turnaj dorostu trojic - Cep
1. POSPOL Strakonice (Hradský, Raba, Vlas, Toman, Kropáček)
2. Loko Veselí n/Luž. "B" (Gruber P., Gruber D., Papáček, Doležal)
3. USC Cep (Soukup, Březina, Růžička)
4. Loko Veselí n/Luž. "A" (Kronika, Vaněk, Vetiška)
5. Rapid J. Hradec (Hrádek, Bognár, Boukal)
Mistrovský turnaj dorostu dvojic - Veselí
1. POSPOL Strakonice "A" (Hradský,Majewski)
2. Loko Veselí nad Lužnicí "A" (Gruber P., Gruber D.)
3. POSPOL Strakonice "B" (Vlas, Toman)
4. Lužnice Tábor (Šafránek J., Krákora, Ševčík)
5. Dynamo Č.Budějovice "A" (Musil, Ryneš)
6. USC Cep (Březina, Růžička)
Mistrovský turnaj dorostu - zár. jednorázovky dvojic a trojic
Dorost-trojice
1.Dynamo Č.Budějovice (Karvánek,Markovický,Konopa)
2.POSPOL Strakonice (Majewski,Hradský,Toman,Vlas)
3.Rapid J.Hradec (Hrádek,Boukal,Bognár,Havlík)
Dorost-dvojice
1. Dynamo Č.Budějovice (Karvánek,Markovický)
2. POSPOL Strakonice "A" (Hradský,Majewski)
3. POSPOL Strakonice "B" (Vlas,Toman)
Mistrovský turnaj žáků - zár. jednorázovky dvojic a trojic
Žáci-trojice
1.Dynamo Č.Budějovice "A" (Musil,Ryneš,Vondrášek)
2.Dynamo Č.Budějovice "B" (Nedorost,Langmann,Rataj)
3.J.Hradec/Strakonice (Bognár,Podskalský,Kovařík,Boukal)
Žáci-dvojice
1.Dynamo Č.Budějovice "A" (Musil Ryneš)
2.Dynamo Č.Budějovice "B" (Vondrášek,Smola)
3.POSPOL Strakonice (Podskalský, Kovařík)
Mistrovský turnaj dorostu dvojic - Strakonice
1. POSPOL Strakonice "A" (Majewski, Hradský)
2. POSPOL Strakonice "B" (Vlas, Toman)
3. Loko Veselí nad Lužnicí (Kronika, Vaněk)
4. POSPOL Strakonice "C" (Kropáček, Krýsl)
Mistrovský turnaj dorostu trojic - Tábor
1. POSPOL Strakonice "A" (Vlas, Pokorný, Toman, Majewski)
2. Loko Veselí nad Lužnicí (Vetyška, Vaněk, Kronika)
3. Lužnice Tábor (Šafránkové, Krákora)
4. Loko Č. Budějovice (Nedorost, Langman, Plíhal, Špulka)
Mistrovský turnaj dorostu dvojic - Dynamo ČB
1. POSPOL Strakonice "A" (Vlas, Toman)
2. POSPOL Strakonice "B" (Hradský, Majewski, Krýsl)
3. USC Cep (Soukup, Březina)
4. Loko Veselí n/Lužnicí (Vaněk, Kronika)
5. Lužnice Tábor (Šafránkové, Krákora)
6. Dynamo Č. Budějovice (Musil, Ryneš, Vondrášek)
Mistrovský turnaj dorostu trojic - J. Hradec
1. POSPOL Strakonice (Hradský, Majewski, Toman, Vlas)
2. Dynamo Č. Budějovice (Musil, Ryneš, Vondrášek)
3. Loko Veselí n/Lužnicí (Kronika, Vaněk, Vetyška)
4. Rapid J. Hradec (Bognár, Boukal, Hrádek)
5. NK Střítež
6. Loko Č. Budějovice
Mistrovský turnaj dorostu trojic - Suchdol n/Luž.
1. POSPOL Strakonice (Hradský, Toman, Vlas)
2. Loko Veselí n/Lužnicí (Kronika, Vaněk, Vetyška)
3. USC Cep (Soukup, Březina, Růžička)
4. Sokol Suchdol n/Lužnicí (Durek, Hadač, Schandl)
5. Loko Č. Budějovice (Brož, Nedorost, Langmann)
6.-7. Rapid J. Hradec (Boukal, Hrádek, Bognár, Havlík)
Dynamo Č. Bud. (Brousek, Ryneš, Vondrášek)
Mistrovský turnaj dorostu dvojic - Dynamo Č. Budějovice
1. Lužnice Tábor (Jakub Šafránek, Krákora)
2. POSPOL Strakonice "A" (Vlas, Toman)
3. POSPOL Strakonice "B" (Hradský, Kovařík)
4. Loko Veselí n/Lužnicí (Vaněk, Kronika)
5. USC Cep (Březina, Růžička)
6. Loko Č. Budějovice (Nedorost, Langmann)
Konečné pořadí KP dorostu:
1. |
POSPOL Strakonice |
39 bodů |
2. |
Loko Veselí n/Lužnicí |
29 bodů |
3. |
Lužnice Tábor |
14 bodů |
4. |
Dynamo Č. Budějovice |
13 bodů |
5. |
USC Cep |
13 bodů |
6. |
Loko Č. Budějovice |
11 bodů |
7. |
Rapid J. Hradec |
8 bodů |
8. |
Suchdol n/Lužnicí |
6 bodů |