ZELENÁ JE TRÁVA, FOTBAL TO JE HRA...


 
 

Ještě tak před čtrnácti dny by tento nadpis byl aktuální, ale dnes je 30. května 2001 a vše je jinak, ale pěkně popořadě.

Co se vlastně všechno událo od té doby (22. 4. 2001), co jsem tu naposledy něco uveřejnila (co bylo před tím si můžete přečíst nížeji)?

1. Běžela se dlouhá a byla fakt dlouhá. Dostala jsem osm minut, byla jsem sedmá a udělala jsem si perfektní puchýře (jeden mám doteď).

2. Byla jsem na soustředění v Šindelový. Bylo to tam moc dobrý, až na ty mý puchejře z tý dlouhý. Překvapivě se mi i docela dobře běhalo, ale asi jsem si to vybrala na hodně dlouhou dobu dopředu...

3. Byla jsem na soustředění s juniorama na Slovensku a v Ungároš. Nevím proč, ale závrty jsem si představovala úplně jinak, ale i tak to celkem ušlo a dalo se tam moc pěkně ztratit. I v Maďarsku se dalo ztratit, ale bylo to složitější, protože každý si raději mnohem důkladněji prohlídnul mapu, než aby musel vylézt nějakou vrstevnici navíc (a že jich tam bylo). Co ale jistě stojí za zmínku je velmi kvalitní a dobré maďarské víno (někteří by mohli vyprávět) a perfektní termální lázně v Miskolci.

4. Zůčastnila jsem se svého prvního akademického mistrovství republiky v Bečově. Moc pěkná krajinka na procházky po lese. Lehká stuhlost po Maďarsku mi nezabránila podat výborný pěší výkon a bylo z toho pěkné páté a čtvrté místo (bohužel však jen v juniorkách). Škoda jen, že mi unikla mistrovská medaile a hlavně výborna flíska od Studenský pečeti.

5. O áčkách v Sokolově se jenom zmíním, že byly, protože jsem tam běžela jako naprostej trotl a po nich jsem myslela, že změním sport. Třeba že začnu dělat fotbal, brankářství by mě bavilo (proto ten nadpis). Dokonce jsem si na internetu začala hledat vhodný ženský fotbalový klub, neboť s fotbalem (dokonce i s tím ženským) se na olympiádu dostanu spíš než s orienťákem... Teď mě to sice už přešlo, ale jestli budu dál pokračovat ve svých úžasných výkonech, tak to opravdu velmi vážně zvážím!

6. Další áčka pořádal Náchod a Rychnov v Orlických horách. Oba závody byly moc pěkný a oba se mi moc nepovedly (obzvláště ten v sobotu) - to ale není už žádná novinka. Jenom nechápu jednu věc: Moje ségra celou zimu nic nedělala (no, občas si šla zaběhat) a jak jí to teď běhá. A já? Točila jsem jak blázen (i když třeba Iva Knapová si myslí, že to bylo hodně, hodně málo) a nic... Tomu fakt nerozumím.

7. Výchoďák na Zámeckým lese byl takovej pěknej voraz. Snad jen na mě trochu moc běžeckej. Ale v lese se mi líbilo (taky jsem tam byla přes hodinu).

8. Teď něco trochu mimoorienťáckýho. Mám všechny zápočty, dvě zkoušky za jedna, jednu ještě nevím a jednu za tři. Furt ale nevím, jestli si tu trojku dám zapsat, stýpko by se hodilo...

A co bude dál? Áčka, MČR KT, štafety, zkoušky a hlavně prázdniny!!!

Ještě jedna otázečka. Nemáte někdo na videu Indiana Jonese? Ozvěte se, potřebovala bych ho vidět. Dík.

Na závěr bych chtěla pogratulovat všem svým kamarádům, kteří úspěšně složili zkoušku dospělosti.

Končím (a nečekejte, že by se tu moc brzo objevilo něco novýho). Alles Gute! ZuKli

Ještě pár odkazů (ale ty jsou spíš pro mě, abych vědděla, kde co hledat).
 


    


Viz. 22. 4. 2001

Rozhodla jsem se radikálně změnit svůj přístup k vedení této stránky. Přílišná sebedůvěra mi štěstí nepřinesla, tak to zkusíme naopak. I když to neznamená, že by mé ego nějak kleslo.

Takže od začátku dubna jsem běžela několik závodů, především Východočeských pohárů. Většinu z nich jsem nezaběhla podle svých představ. Obzvláště mě mrzí mistrovství v nočním, kde jsem běžela vážně jako trotlík, ale jinak se mi to moc líbilo a mám jeden konstruktivní nápad pro budoucnost. Kategorie by neměly být podle věku, ale podle toho, jaké kdo má světlo, tzn. silvy, horší silvy, bludičky a světla domácí výroby pofidérní kvality, které zhasnou třeba už na startu.
Ale nebyla to se mnou vždy jen bída. Celkem se mi povedla oblastní akáda, kde mě porazila jenom nějaká Zdenča Stará.

Ještě bych se stručně zmínila o velikonočním soustředění v Novém Boru.
1. Teplotní rozdíl oprpoti loňskému roku byl asi 30°C a 20 čísel sněhu k tomu.
2. Skály jsou pořád stejné, ale moc pěkné. Akorát, jak říkám, bez těch veder, kdy se vám prach lepí na zpocené tělo, to nějak není ono.
3. Jednu noc jsem se naprosto nevyspala, ale nebylo to kvůli tomu, že by se omladina chtěla koukat na Tytanyk (při tom se aspoň dobře počítá), ale kvůli lidem jako A(cenzura), U(cenzura), B(cenzura) apod. Nebudu více rozvádět, modří už vědí...
4. Stává se ze mě feministka. Velikonoce jsou fakt ukrunej výmysl zakomplexovaných chlapů. Už se těším na rok 2004, protože jsem se nedávno dozvěděla, že v přestupném roce mlátí holky kluky...
Toť vše.

A co mě ještě v nejbližžší době čeká? Dlouhá, nějaká soustředění, akáda, áčka, zkoušky, nominačky, prázdniny, juniorský a jiné podobné nedůležité akce.