Dr. Kom 

ZCELA  NOVÁ   NABÍDKA - NOVÁ  ČESKÁ  FIRMA
! ! ! Nechte si platit za příjem reklamních emailů ! ! !

NOVINKA - měsíce dubna 2000. Skvělá šance si vybudovat síť referrals. Dostáváte zaplaceno za reklamní e-maily. Můžete si vybrat témata e-mailů. Vy budete dostávat 0,3 - 2 kč za mail, 10% procent z Vašich refferelů až do xxx úrovně. Firma vypadá velice nadějně.

Firma Dr. Kom je totálně česká! Platí jen a pouze do České republiky! Peníze budete dostávat za příjem reklamních mailů. Pokud Vám přijde reklamní email, dostanete za něj zaplaceno a pokud bude kliknete na odkaz, který bude obsahovat, dostanete ještě více

Kdy budou rozesílat emaily ?
Nabídka bude pro inzerenty zajímavá teprve tehdy, až firma bude mít větší počet členů. Mezním stavem bude ten, kdy v systému Dr.Kom bude zapojeno asi 3 000 členů. Tato situace by na základě odhadů plynoucích z dosavadních zkušeností mohla nastat asi koncem června 2000.
Do této doby máte neopakovatelnou šanci být na samém počátku ve tvorbě sítě - vyhledávání nových členů systému. Ke dni (16.4.2000) je v systému přihlášeno 250 lidí.

Jak mám někoho na sebe napojit?
Po registraci Vám bude přiděleno registrační číslo. Toto čílo zařaďte na konec tohoto odkazu:
http://dr.kom.cz/index.php3?id=697 (číslo 697 nahraďte svým)
Tento upravený odkaz zašlete svým přátelům atd. Pokud se přes tento odkaz někdo zaregistruje, tak vy budete mít 10% z toho co tento člověk vydělá. Ale to není vše. Pokud tento člověk dá o tomto výdělku vědět dál, tak i z těchto lidí máte 10%. A tak to jde stále dál.

Vynikajícím způsobem jak na sebe někoho napojit, je vytvoření vlastních stránek. Pokud si neumíte stránky sami vytvořit, tak si stáhněte tento samorozbalovací zazipovaný soubor DrKom.exe, a po rozbalení dopište pouze Vaše registrační číslo, a soubor umístěte na nějaký bezplatný server. Potom stránku zaregistujte ve vyhledávacích službách. Podrobné informace naleznete v dokumentu informace.txt, který je součásti zazipovaného soubru.

REGISTRACE  ZDE

 

Můj E-mail: blak@atlas.cz

 

Prosím klikněte na bannery mých sponzorů:
Personals LogoMeet your Match! CLICK HERE to go to @ASSOCIATESITENAME
A Proud Member of the One And Only Associate Network

Zpět na další možnosti výdělku pomocí Internetu.