Spedia

 

Ovládání SpediaBaru

Společnost Spedia Vám bude platit peníze za čas strávený surfovaním po Internetu. Po připojení k Internetu si musíte spustit SpediaBar což je vlastně prohlížeč proužkové reklamy o šířce cca 2 cm, který si můžete umístit do spodní nebo horní části obrazovky. V levém horním rohu jsou signální sloupce. Když svítí zeleně načítávají se body. Jestliže svítí červeně body se nenačítávají. Vedle těchto sloupců je trojúhelníček. Jestliže na něj kliknete pravým tlačítkem myši otevře se nabídka, kde si můžete zvolit různé služby, např. přemístit SpediaBar do dolní nebo horní časti obrazovky, zobrazit stránku Vašich bodů a výdělků (Spedia Account Page - Balance nebo symbol $), stránka nápovědy, ukončení jeho činnosti (proužková reklama zmizí z obrazovky) atd.

POZOR ! Pokud nebudete v surfování aktivní po dobu 1 minuty, SpediaBar se zastaví. Pracovat začne až Vy pohnete myší nebo načtete novou stránku.

Rada: Nejprve spusťte browser a připojte se k Internetu, pak teprve soubor spedia.exe, který otevře Vaše reklamní okno. Při opačném postupu (nejdřív SpediaBar a pak teprve browser) by systém fungoval také, ale surfování by se zbytečně zpomalilo.

 

Registrace

Registrace a vše ostatní je zdarma. Při registraci vyplníte formulář s adresou, e-mailem, heslem a několika dalšími údaji. Vše vyplňte pečlivě, protože na uvedenou adresu budou zasílány šeky.

Vyúčtování se provádí měsíčně, vyplácejí se sumy nad 30,- USD (menší sumy se samozřejmě načítají do dalších měsíců). O zaslání šeku si musíte zažádat (kliknout na "Request Payment"). Poplatek za zaslání šeku je 4,50 USD.

Po registraci Vám bude přiděleno osobní číslo ID (ID je šestimístné numerické číslo) a potvrzeno uživatelské jméno (login name) a heslo (password). Po té si musíte stáhnout (download) a nainstalovat prográmek SpediaBar (prohlížeč reklam). Po připojení k Internetu si SpediaBar spouštíte sami z Vašeho počítače a tudíž se nemusíte nikde přihlašovat. SpediaBar si Vaše uživatelské jméno a heslo pamatuje a po dobu "sledování" reklam se na Váš účet připisují body.

Také můžete surfovat na jeden Spedia účet i z více počítačů, např. z domova i z práce. Stačí se z dalšího počítače přihlásit Vaším uživatelským jménem a heslem a nově stáhnout a nainstalovat SpediaBar (instalace je plně automatická). Pokud by snad nebyl SpediaBar dostupný, nemá cenu se registrovat opakovaně! Vyčkejte nějakou dobu a zkuste to znovu. Pokud by to trvalo déle, můžete mezitím získávat další zájemce.

PRŮVODCE REGISTRACÍ:
Chcete-li předejít zbytečným problémům pište bez diakritiky (bez čárek, háčků atd.).

Zde je překlad výrazů registračního formuláře a návod jak jej vyplnit:
Next = pokračovat dál (kliknout)
Login/Domain Name = Váše uživatelské jméno pro přihlášení
Password = Vaše heslo
Confirm Password = pro kontrolu Vaše heslo znovu
Member's Full Name = Vaše jméno a příjmení
E-mail = Váš e-mail
Address: Street = Vaše adresa (ulice + č.p.)
Address: City = Vaše adresa (město)
Address: State = vyberte Non-US/Other
Address: Zip/Postal Code = Vaše PSČ
Address: Country = vyberte Czech Republic
Phone : Fax = Vaše telefonní číslo : Vaše faxové číslo (pokud máte)
Additional Information *required = dodatečné informace *povinné
Why are you using the Internet = k čemu používáte Internet (zaškrtnout některé oblasti)
What products do you buy online = jaké produkty Vás zajímají (zaškrtnout některé)
Subscribe for commercial (opt-in) email = zaškrtnout pokud chcete vydělávat i čtením e-mailů
What is your age = vyberte Váš věk
What is your gender = vyberte Vaše pohlaví (Male = muž; Female = žena)
What is your education = vyberte Vaše vzdělání
What is your annual household income = vyberte roční příjem Vaší domácnosti
Reference number of your sponsor = člověk, který Vás odkázal na tuto registrační stránku (již je vyplněno a pokud není napište - 1101741)
Submit Registration = zaregistrovat se (kliknout)

UPOZORNĚNÍ: Nezapomeňte si opsat důležité údaje, především Vaše uživatelské jméno a heslo. Po zaregistrování i Vaše ID (referral number), případně přidělenou "doménu" - Vaše stránka pro nákupy.

Registaci provedete kliknutím na tento obrázek:


Pozor ! Pokud si tento text stáhnete a odešlete potenciálním zájemcům e-mailem (nikoliv jako SPAM), je nutné, aby jste místo obrázku napsali tuto adresu:
http://www.spedia.net/cgi-bin/tz.cgi?run=show_svc&fl=8&vid=Vaše ID
Takto se mohou Vaši zájemci zaregistrovat pod Vás.

Přeji Vám co nejvíce dolarů.

 

<< Zpět