Způsoby vyhrávání dolarů

Loterie - společnost Valuepay

Společnost Valuepay Vám nabízí zdarma se zůčastnit hry "7 z 21", kde můžete bez jakéhokoli vkladu vyhrát každý den až 2000 dolarů. Celá věc je financována z reklam. Opět je tu možnost provizí za lidi, kterým o hře řeknete a oni se zaregistrují. V případě jejich výhry dostanete Vy 10% této částky také a za lidi které zase přivedou tito lidé dostanete 5% z každé jejich výhry! Registrace kliknutím na obrázek:


Hrát loterii pak můžete začít okamžitě po registraci na stránce http://lucky7.valuepay.com. Na úvodní stránce zadejte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na nápis "Play now". Na následující straně vyberte 7 čísel a výběr potvrďte kliknutím na některou z reklam kolem číselného pole. Tím jste zařazeni do hry. Losování probíhá jednou týdně (každou neděli), ale Vy můžete mít pro jednu hru až 7 "sázenek". Každý den můžete ale vyplnit jen jednu sázenku (+ případně několik bonusových). O případné výhře budete vyrozuměni e-mailem.

 

Jackpot 

Je to výherní automat přeměnitelný na sufrbar. Tři stejné symboly = výhra (symboly jsou loga společností). Pro začátek dostanete 50 žetonů zdarma. Ostatní žetony získáte přeměnou herní bedny v surfbar, který nepřekáží (1 minuta on line = 1 žeton). Běžné výhry 5,- až 10,- USD. Jackpot je 1 000 000,- USD!!! A mnoho jiných výher. Nejběžnější výhrou jsou body, za které si po jejich akumulaci můžete vybrat z katalogu od kávovaru až po Harleye Davidsona či auto. Navíc dostáváte i výhry lidí zaregistrovaných pod Vámi. No prostě bomba!

Po instalaci Jackpotu se ještě doregistrujte v members sekci, aby byla Vaše registrace kompletní. Je zde potřeba dopsat adresu k posílání šeků a výher!

Zahrát si na tomto automatu je výborná relaxace, při které navíc můžete zbohatnout!

Registrace kliknutím na obrázek: