Tahač

NABÍDKA

show truck - pódium 12 x 5 metrů - v profi provedení


Vážení obchodní přátelé , dovoluji si Vám nabídnout tuto spolupráci.

Vlastním amerického tahače (nosáče) WHITE - GMC s návěsem PIACENZA, který je upravený jako pódium ke kulturním akcím všeho druhu. Tudíž tato návěsová souprava slouží jen k těmto účelům, proto nemůže dojít k znečištění jeviště přepravou nákladů. V roce 1999 a 2000 byl tento truck využit k 32 kulturním vystoupením po celé ČR (Most, Cheb, Praha, Jablonné v Podj., Brno, Nové město na Moravě, Česká Lípa, Kolín, Prostějov, Velké Popovice, Zábřeh, Teplice, Olomouc, Hradec Králové, Děčín, atd.), SK - Piešťany, SRN - Lohza a PL - Wroclaw.
      Nyní moje firma spolupracuje s mnoha uměleckými agenturami po celé ČR a je v mém vlastním zájmu rozšířit okruh zájemců o tuto službu.
      Jednou z velkých předností tohoto pódia je čas pro montáž a demontáž ( cca 10 minut), tím je možné v krátké době přemístit jeviště na jiné stanoviště. Pódium tohoto trucku je celé zastřešené, barevně osvětlené, potažené kobercem a po sestavení jeviště zbývají na návěsu dvě oddělené šatny, které jsou využívány k odpočinku a převlékání umělců. Rozměry pódia jsou 12 x 5 m, se světlostí 3,7m. Součástí pódia jsou stojany pro reproduktory, které mají rozměr 1,5m x 1,5m ve výšce pódia, to jest 1,3 metru, ze kterých je možno sestavit 3 m molo s využitím módních přehlídek. Truck je vybaven zvukovým zařízením, které umožňuje komunikaci s davem lidí, které je v mnoha případech využíváno pořadateli k reklamě na jednotlivé akce. Celý truck zdobí po obvodu cca 120 malých žároviček, což je velkým efektem při večerní produkci. Dle bohatých zkušeností z loňského roku posloužil tento truck pořadatelům kulturních akcí i jako dekorace. Celkové rozměry - 17 m délka, 4 m výška, 2,5 m šířka - s pódiem 5 m, výkon motoru 350 koní, váha celé soupravy je 13 tun. Cena za přistavení trucku na jednu akci v jednom dni je
cca 25.000 Kč včetně dopravy a DPH a to v 200 km pásmu od Prahy. Při více denní akci jsou ceny stanoveny po dohodě s objednavatelem.


Přehled účinkujících :

Alabama City, Volupsije,Chřestýš, Stetson, Druhý dech V. Zíchy,
Kučerovci, J.A. Náhlovský a J. Mládý, V. Faltus, R.Skamene,
Monogram, Bryčka, Farmáři, Reliéf, Vabank, Lochnes, Knírači,
Natalika, Faces + Jakub Třasák, P. Černocká, Schovanky, Taxmeni,
Ovango, Miniband, New Caravana, Kapři, Weekend, J.Chládková, Nezmaři,
Holki, Zelenáči, Pontiak, Karel Černoch, M.Soukupová, Pavel Bobek, Ilona Czáková,
Lokálka, M. Blíha, Beatles Revial, taneční skupina Dixi, taneční skupina Karamela,
Pavel Brümer, Karel Poláček (Fešáci), Zdeněk Srstka, Dan Bárta, Těžkej Pokondr,
Nová Sekce, Factor, Bary, Coolband, Modrotisk, Vabank Unit, Perštejnka, Rodeo,
M.Shelinger - J.Schelinger revival, Milan Daim, Bob Frídl,
Generation, ZZ Top revival, NovýPaka, Piknik, Transit
Světlana Nálepková, Paleček, Milan Drobný, Bára Štěpánová, Pavel Vítek,
Standa Hložek, Leona Machálková, Tomáš Linka a Přímá linka, Jiří Veisser,
Mirek Černý, Čechomor .......... a další.

TahačNapište nám.