Společnosti platící za příjem e-mailů

All Community

Zde vyděláte 3 centy za každý přečtený email + 1 cent z každého emailu, který je přečten osobou zaregistrovanou přes Vás a to až do 3. úrovně. Je třeba v e-mailu prokliknout linku s Vaším kódem. Posílání e-mailů je přes společnost Yesmail.

Registujte se kliknutím na obrázek, pak v menu (vlevo) klikněte na JOIN TODAY a vyplňte přiložený dotazník.


Send More Info

Tato společnost Vám platí 5 centů za každý e-mail. Abyste byli placeni, je nutné v daném e-mailu prokliknout linku s Vaším kódem. Jste též placeni 2 centy za každý e-mail obdržený kýmkoliv z Vaší referenční skupiny.

Registujte se kliknutím na obrázek, pak v menu (nahoře) klikněte na Sign Up a vyplňte přiložený dotazník. Čím více v něm zadáte témat, tím více Vám přijde e-mailů, což znamená více dolarů.


Cashmail

Česká firma, platící 0,05 Kč za obdržený reklamní email, 0,15 Kč za přečtení reklamního emailu tj. kliknutí na odkaz, 0,05 Kč za přečtený email Vámi získaným členem, 0,05 Kč za přečtený email nad rámec běžného množství a 0,05 Kč za obdrženou SMS zprávu.

Registrace kliknutím na obrázek:


Dr. Kom

Nová česká firma zabývající se rozesíláním placených reklamních e-mailů. Více informací a registrace je zde: Dr. Kom

Total E-Mail

Tato společnost Vám platí 10% z poměrného příjmu za každou přečtenou Vám zaslanou reklamu a navíc 5% z reklamy zaslané Vaší referenční skupině až do 4. úrovně. To znamená, že dostanete 30% celkového příjmu z reklamy.

Registujte se kliknutím na obrázek, pak v menu (nahoře) klikněte na JOIN NOW a vyplňte přiložený dotazník. Čím více v něm zadáte témat, tím více Vám přijde e-mailů, což znamená více dolarů.