Společnosti platící za surfování

Spedia   

U této společnosti si můžete hned po registraci stáhnout a nainstalovat prográmek SpediaBar (prohlížeč reklam) a okamžitě začít vydělávat. SpediaBar si pomatuje Vaše uživatelské jméno a heslo a po dobu sledování reklam se Vám připisují body (1 bod za minutu - cca 0,008 USD za bod). Po připojení k Internetu si SpediaBar sami spouštíte z počítače (nemusíte se již přihlašovat). Funguje i přes proxy server. Společnost Spedia platí za Vámi shlédnuté reklamy cca 0,5 USD/hod., z výdělků dalších zájemců pod Vámi dostáváte 10% (1. úroveň) a 5% (2. až 5. úroveň) + 20-50% prémie za surfování 20 dní v měsíci po 2 hodinách denně. Vydělávat můžete po neomezenou dobu, ale musíte být aktivní na Internetu, tzn. minimálně každou minutu něco načíst nebo alespoň pohnout myší. Vyúčtování se provádí měsíčně, vyplácejí se šeky nad 30,- USD, menší sumy se převádí do dalšího měsíce. Spedia platí i za příjem reklamních e-mailů.

Detailní popis registrace a funkcí SpediaBaru je zde.

Registraci provedete kliknutím na tento obrázek:


Desktop Dollars

Hned po registraci si můžete stáhnout a nainstalovat program ProfitZone (prohlížeč reklam) a okamžitě začít vydělávat. Po připojení k Internetu si ProfitZone sami spouštíte z počítače bez nutnosti přihlašování. Funguje i přes proxy server. Vydělávat můžete maximálně 40 hodin měsíčně, ale dostáváte peníze i za další zájemce až do 6. úrovně. Po cca 25 minutách se ProfitZone zastaví a pro pokračování Vás vyzve ke kliknutí na tlačítko Continue. Společnost Desktop Dollars platí za Vámi shlédnuté reklamy cca 0,5 USD/hod., za další zájemce pod Vámi dostáváte 0,11 USD/hod. (1. úroveň), 0,03 USD/hod. (2. úroveň) a 0,01 USD/hod. (3. až 6. úroveň). Vyúčtování se provádí měsíčně, vyplácejí se šeky nad 40,- USD, menší sumy se převádí do dalšího měsíce.

Registrace probíhá podobně jako u společnosti Spedia. Registraci provedete kliknutím na tento obrázek:


Crew-Design

Začínající, slibně vypadající společnost. Zatím nabírá dostatečnou členskou základnu, provoz (posílání reklam) by měl začít v květnu 2000. Zatím se můžete zaregistrovat, stáhnout si MP Bar (prohlížeč reklam) a schánět pod sebe další zájemce. Vydělávat můžete maximálně 50 hodin měsíčně, ale dostáváte peníze i za další zájemce až do 7. úrovně. Společnost Crew-Design zaplatí za Vámi shlédnuté reklamy cca 1,25 USD/hod., za další zájemce pod Vámi dostáváte 0,15 USD/hod. (1. úroveň), 0,07 USD/hod. (2. úroveň), 0,05 USD/hod. (3. úroveň), 0,03 USD/hod. (4. úroveň), 0,02 USD/hod. (5. úroveň) a 0,01 USD/hod. (6. a 7. úroveň).

Registrace probíhá podobně jako u společnosti Spedia. Registraci provedete kliknutím na tento obrázek:

InteCom-cz 

Nová česká firma, která bude zasílat reklamy určené přímo pro Čechy a Slováky. Zasílání reklam bude zahájeno po získání dostatečné členské základny, což se předpokládá na červen 2000. Ale již nyní se můžete zaregistrovat, stáhnout si prohlížeč reklam a schánět pod sebe další zájemce, protože zájem o tuto společnost roste. Společnost InteCom zaplatí za Vámi shlédnuté reklamy cca 12,- Kč/hod., dostávat ale budete peníze i za další zájemce až do 4. úrovně. Zasílány budou částky přesahující 100,- Kč formou složenky.

Registraci provedete kliknutím na tento obrázek:


Get Paid 4

Solidní firma nabízející za hodinu surfování cca 0,5 USD. Za další zájemce pod Vámi dostáváte 10% (1. úroveň), 7% (2. úroveň), 5% (3. úroveň), 2% (4. a 5. úroveň) a 1% (6. a 7. úroveň) z jejich výdělku. Minimální výplatní částka je 15,- USD.
Nejméně jednou za dvě hodiny je třeba klepnout na některou z reklam. Počet odklikaných reklam musí být v rozmezí 0,5 až 5 % ze zobrazených reklam. Váš současný procentuální stav si můžete kdykoli zkontrolovat po nalogování do členské sekce ke kontrole účtu. Pro načítání peněz nemusíte surfovat. Prohlížeč reklam (Advertbar) stahujte ze stránek Get Paid 4 ihned po registraci.

Registraci provedete kliknutím na tento obrázek a poté na JOIN. Doplňte prosím petrblak do kolonky "Acound Name of the person who referrer you".


Join GetPaid4

Opinion Bar

Francouzská firma, která platí za surfování v EURU. Používáním jejich panelu získáte 50 bodů za hodinu (1 bod = 1 eurocent). Body nabíhají opravdu tak, jak mají. Navíc můžete vydělat tím, že budete vyplňovat formuláře a sdělovat Vaše názory na předváděné reklamy. Limit Vámi nasurfovaných měsíčních výdělků je 12,50 euro, což je také minimální hodnota odeslaného šeku. Za další zájemce pod Vámi dostáváte 10% (1. úroveň), 5% (2. úroveň) a 2,5% (3. úroveň) z jejich výdělku.
Popis registrace a používání panelu: Po klepnutí na odkaz se otevře stránka, na které si vyberte jeden z nabízených panelů. Klepněte na zvolený panel a začne stahování. Panel se stahuje ještě před registrací! Následuje instalace, po které si program sám vyžádá vyplnění formuláře (registrace). Nezapomeňte vyplnit jméno Vašeho referujícího: patrblak. Po dokončení registrace se spustí samotný OpinionBar. Aby se začaly zobrazovat reklamy, je třeba klepnout na symbol oka v levé části baru a poté na tlačítko Start, které se objeví vpravo dole. Pokud chcete získat body navíc za vyjádření Vašeho názoru, klepněte na reklamní banner, který je právě na panelu. Automaticky se rozbliká tlačítko Opinion. Klepněte na něj a panel se Vás sám zeptá ne několik otázek, které vyplníte většinou tak, že udělíte známku od 1 do 5. Za zhodnocení jedné sponzorské stránky byste měli dostat 8-10 bodů. Okamžitý stav Vašich bodů vidíte neustále v levé části panelu. Panel je velmi malý a dá se volně přesouvat. Pro načítání peněz nemusíte surfovat.

Registraci provedete kliknutím na tento obrázek:


Join OpinionBar.com

One SRC 

V březnu platili 1,- USD/hod. surfování!
Na jejich panel je třeba asi jednou za půl hodiny klepnout. Protože bývá překryt ostatními panely, snadno se na to zapomene.
Prohlížeč reklam (oneSRCnet.exe) stahujte ze stránek OneSRC ihned po registraci. Panel je malý a dá se volně přesouvat a zakrýt panely jiných společností. Pro načítání peněz nemusíte surfovat.

Registraci provedete kliknutím na tento obrázek, do kolonky "Referrer's ID#" prosím vyplňte petrblak.

Cash Surfers 

Podobné jako Spedia, platí cca 0,5 USD/hod. surfování. Tato částka se v jednotlivých měsících mění. Platby za lidi zaregistrované pod Vámi až do 7. úrovně. Reklamní panel si můžete stáhnout okamžitě po registraci. Minimální platba je 40 USD. Pro načítání peněz nemusíte aktivně surfovat. Neomezený počet hodin měsíčně.

Registraci provedete kliknutím na tento obrázek, do kolonky "Referrer'" prosím vyplňte petrblak.

PayBar   

Tato firma Vám zaplatí až 1,25 USD/hod. surfování + 0,6 USD za každých 1000 shlédnutých reklam. Platby za lidi zaregistrované pod Vámi až do 5. úrovně: 0,9 USD/hod. (1. úroveň), 0,225 USD/hod. (2. úroveň), 0,075 USD/hod. (3. až 4. úroveň). Banner je velmi malý a lze jej libovolně přesouvat po celé obrazovce i strčit pod reklamní panel jiné společnosti. Banner je možno stáhnout okamžitě po registraci. Načítání peněz funguje i když na Internetu zrovna nesurfujete, musíte akorát jednou za čas pohnout myší.

Registraci provedete kliknutím na tento obrázek:

Get Paid
to Surf @ PayBar.com