Internet pracuje za Vás

Chcete-li si vydělávat pohodlnou cestou z domova, mám pro Vás několik osvědčených způsobů výdělku pomocí Internetu :

  1. Peníze za surfování
  2. Peníze za příjem e-mailů
  3. Peníze za registraci
  4. Vyhrávání dolárků
  5. Peníze za návštěvy www stránek
  6. Peníze za reklamní bannery na Vašich stránkách

 


1. Peníze za surfování

Za pouhé surfování po Internetu si máte možnost vydělat slušný peníz. K tomu stačí, aby jste během času stráveného na Internetu měli spolu s Vaším prohlížečem otevřené ještě okénko, ve kterém se zobrazují reklamy. Toto okénko většinou tvoří proužek na spodní nebo horní části obrazovky a zabírá cca 1/10 její plochy. Prográmek spouštějící reklamní panel si buď můžete stáhnout ihned po registraci a začít vydělávat, nebo si musíte počkat, až Vám společnost zašle uvítací e-mail, kde najdete pokyny k jeho stažení. Registrace je samozřejmě zdarma. Za každou minutu strávenou na Internetu se Vám připočítávají body, které po převedení na peníze zpravidla s přehledem pokryjí náklady na připojení ve večerních hodinách a o víkendech. Po nasurfování určité částky (liší se podle společnosti), Vám bude zaslán šek, který si necháte proplatit v bance nebo ve spořitelně.

Při současném použití více reklamních panelů (jejich počet závisí na tom, kolik místa potřebujete na monitoru na práci na Internetu), se Vám nejen zaplatí náklady na připojení, ale získáte ještě další slušný výdělek.

Mnohem více peněz než vlastním surfováním si však můžete vydělat tím, že zapojíte do surfování další zájemce, kteří se zaregistrují u stejné společnosti jako Vy, ale pod Vás (pod Vaše registrační číslo nebo uživatelské jméno) a oni zaregistrují další zájemce pod sebe. Z každé hodiny, kterou některý z nich nasurfuje, získáte Vy další přijem, lišící se podle jednotlivých společností. Přesné znění adresy, na níž se budou registrovat další zájemci pod Vás (obsahující Váš kód), získáte od každé firmy po registraci.

Při získání většího množství lidí zaregistrovaných pod Vámi lze získat velmi slušný příjem, i pokud sami vůbec nesurfujete!

Společnosti platící za surfování

Na začátek

2. Peníze za příjem e-mailů

Placení e-mailů funguje podobným způsobem jako za surfování po Internetu. Stačí se bezplatně zaregistrovat u níže uvedených společností a otevírat e-maily, které Vám pošlou. Za každý e-mail dostanete určitou sumu, která se připisuje na Vaše konto u nich. E-maily samozřejmě nemusíte číst, ale ve většině případů je nutné kliknout na v nich obsažený odkaz, aby se peníze připočetly na Vaše konto. Po dosažení určité částky (liší se podle společnosti), Vám bude zaslán šek, který si necháte proplatit v bance nebo ve spořitelně.

Čtením pouze vlastních e-mailů nezískáte sice nijak závratné sumy, ale jsou to ty nejsnadněji získané peníze. Mnohem více peněz si však můžete vydělat tím, že stejně jako u surfování zapojíte do čtení e-mailů další zájemce, kteří se zaregistrují u stejné společnosti jako Vy, ale pod Vás (pod Vaše registrační číslo nebo uživatelské jméno) a oni zaregistrují další zájemce pod sebe. Z každého jim započteného e-mailu, získáte Vy další přijem, lišící se podle jednotlivých společností. Přesné znění adresy, na níž se budou registrovat další zájemci pod Vás (obsahující Váš kód), získáte od každé firmy po registraci.

Při získání většího množství lidí zaregistrovaných pod Vámi lze bez jakýchkoliv nákladů a práce získat značné množství peněz!

Společnosti platící za příjem e-mailů

Na začátek

3. Peníze za registraci

Peníze lze u některých společností získat také pouhým zaregistrováním dalších uživatelů, přičemž nemusíte ztrácet čas čtením e-mailů ani se snažit nasurfovat co nejvíce hodin.

Společnosti platící za registraci

Na začátek

4. Vyhrávání dolárků

Dolary lze získat také hraním či sázením. Nic Vás to nestojí, můžete získat značné výhry a navíc se při tom pobavíte!

Způsoby vyhrávání dolarů

Na začátek

5. Peníze za návštěvy www stránek

 

Některé firmy, Vám platí za klikání na odkazy na firmy na jejich stránce. Dá se takto v naklikat až 10 USD denně.

Společnosti platící za klikání na odkazy na jejich stránkách

Na začátek

6. Peníze za reklamní bannery na Vašich stránkách

Snadno si lze vydělat peníze také tím, že si na své stránky umístíte reklamní proužky (bannery) od firem, které Vám za každé kliknutí na tento banner platí. U každé IP adresy se ovšem započítává pouze jedno kliknutí denně (i Vaše). Po registraci obdržíte od firmy část HTML kódu, který si nahrajete na svou stránku a pak již jen někoho přimějete, aby Vám na bannery klikal.

Společnosti platící za umístění bannerů

Na začátek

Chcete-li vydělat hodně dolarů, registrujete se u více společností zároveň. Získejte co nejvíce dalších zájemců. Za tím účelem si vytvořte podobné stránky, které zaregistrujte ve všech známých vyhledávacích serverech. Utvořte si podobné stránky i v Angličtině a zaregistrujte je u světových vyhledávacích serverů.

Pokud některý odkaz na registraci nepůjde spustit, tak nepropadejte panice, ale zkuste to jindy. Některé společnosti jsou občas mimo dosah z důvodu údržby serveru.

dolar

ŘEKNĚTE O TÉTO STRÁNCE SVÝM ZNÁMÝM

Můj E-mail: blak@atlas.cz

Poslední aktualizace: 12. 6. 2000Seznam      Uzdroje       MUJWEB.CZ - to je volne misto na WEBu pro kazdeho      Kdo hledá, Zmije!      Mozek.CZ - katalogovy a vyhledávací server       Centrum       ATLAS - 
portal pro Cechy a Moravu